Rozcestník Letní hry


Připravujeme pro vás
1. Zimní evropské hry
handicapované mládeže Emil Open

Je vám mezi 10-26 lety a rádi sportujete? Tak neváhejte a změřte síly s ostatními handicapovanými a zdravými sportovci z celé Evropy! Atmosféru mezinárodních závodů můžete zažít také jako dobrovolníci, tak se zapojte do organizace her a získejte certifikát dobrovolníka.

Závodní sporty

Lyžování sjezdové
Běžecké lyžování
Sněžnice
Snowboard
Sledge hokej
Curling
Bruslení

Kategorie (10 – 26 let)

Kategorie Open je otevřená všem jedincům z cílové skupiny – začínajícím i pokročilým bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou registrováni ve sportovních klubech. Z důvodu bezbečnosti je podmínkou, aby měli sportovci jisté tréninkové zkušenosti v různých typech sportovních soutěží

Soutěží se podle modifikovaných mezinárodních pravidel, která jsou uzpůsobena sportovní úrovni OPEN. Tato kategorie dává možnost mládeži se zdravotním postižením, která teprve začíná sportovat nebo sportuje rekreačně, setkat se ve „velkém sportovním světě“ se svými sportovními vzory.

Dobrovolníci

Organizace vrcholové sportovní akce bez dobrovolníku? To prostě nejde.

Chceš se zúčastnit velké mezinárodní akce nejen jako divák, ale být součástí organizačního týmu? Tak #hejbnikridlem a staň se dobrovolníkem na Evropských hrách handicapované mládeže Emil Open. Protože právě Tebe hledáme!

Přihlašování dobrovolníků na další ročník bude spuštěno již brzy.

Máš nějaké otázky? Neváhej nám napsat email.

Dobrovolnické funkce

Pravá ruka

I. stupeň

Jestli si užíváš klíčové role, tak toto je něco pro Tebe! Jedná se o zodpovědnou funkci vyžadující samostatnost, spolehlivost a velmi dobré komunikační schopnosti.


Koordinátor týmu

II. stupeň

Dobře zvládáš řízení lidí? Potom je ti role koordinátora týmu šitá na míru. Na starosti dostaneš malou skupinu lidí, kterou povedeš v plnění aktuálních úkolů a společně se postaráte o hladký průběh her.


Delegát zahraničního týmu

III. stupeň

Pokud ovládáš nějaký evropský jazyk, můžeš se stát delegátem zahraničního týmu sportovců. Dále hledáme tlumočníky znakového jazyka pro sportovce se sluchovým postižením.


Sportovní asistent

IV. stupeň

Budeš pomáhat přímo v centru dění na sportovišti a budeš tak zpříjemňovat průběh her všem sportovcům.


Asistent návštěvníka

V. stupeň

Potřebujeme někoho, kdo na místě pomůže a poradí všem účastníkům a návštěvníkům s navigací.


Emil Open

Organizační výbor

Pavel Zbožínek

Prezident organizačního výboru

Veronika Kuchtová

Viceprezidentka organizačního výboru

Emilova sportovní, z.s.

Malinovského náměstí 603/4 602 00 Brno, Česká republika IČO 067 07 785 Zapsaná Krajským soudem v Brně, 23497 L www.emilnadace.cz
Tvoříme webové prezentace ShopUp